Novinky z mého života

Před několika dny jsem se vrátil z rekreování u třeboňských rybníků. Krom mnoha kousanců od komárů jsem si přivezl pěkně dojmy z Třeboně, novou energii načerpanou z přírody a možná i novou přítelkyni, i když na tu jsem narazil při zpáteční cestě;)

Janička

Taky už vás začínají štvát ubuntisté svými narážkami? Pro jistotu nebudu postovat výroky jedné z vývojářek SUSE;), ale nyní máme ochránce jménem SUsamuraj ;)

SUsamuraj

A abych okomentoval i svůj život se SUSE LINUXEM. Nedávno vyšlo opravdu hafo updatů ať už na kde, kernelu, zmd nebo gnome. Po updatu kernelu mi, ale vypověděl hal a odmítal automaticky mountovat zařízení, vrátil jsem se proto zpět. Naštěstí je volba předchozího jádra dostupná v grubu. Spravil se amarok a už vypadá opět lidsky, i když ty zpropadené musicbrainz stále nefachčí, ani modlitba nepomohla;) Bug někde v gnome, kdy např. při ukládání z gimpu ukazoval místo názvu souborů plnou cestu k němu, byl též opraven za což děkuji, protože to bylo vcelku otravné.

SLED jsem nainstaloval na testovací comp, ale hned druhý den odešel disk po výpadku proudu, prý to mám reportovat do bugzilly;) Se serverem lbw.cz jsme se dohodli na nějakém seriálu, tak snad se brzy dočkáte. Víc novinek prozatím nemám. Snad jen choďte více na irc ;)