openSUSE 12.2 se zpozdí

FailGeeko Včera mělo vyjít openSUSE 12.2 RC1. Nevyšlo. A hned tak nevyjde. Zpozdí se i vydání finální verze, která měla podle plánu vyjít už 11.7.2012. O důvodech si můžete přečíst v článku Where is my 12.2, my Kingdom for a 12.2!. Hlavním důvodem je stále velmi nízká stabilita.

Autor: Aidamos

Komentáře

torok odpověděl -

Je dobře že Coolo tu diskuzi nastartoval.Jde o zdánlivě jednoduchou záležitost-jak často vydávat nové verze.
Jde o to najít kompromis v zařazování novinek a udržením stability.Vydání stabilní verze vyžaduje nějaký čas na odladění,a to čím více času tím stabilnější verze.Ale na úkor toho že nebudou zařazeny nové věci.
Jak je ale vidět z oné diskuze tak jednoduché to zase není-co člověk to jiný názor.Já bych se také těžko rozhodoval,půlrok,rok,dva roky..?!
Myslím si že se všechno dynamicky vyvíjí a nyní po "osamostatnění" Suse je opět nová situace.A jestliže je 8 měsíců málo přikláním se k prodloužení na 1 rok.Není to až tak razantní posun ale získají se 4 měsíce na doladění.A po dvou letech by se ukázalo jestli ještě prodloužit nebo zkrátit.
Přátelé napište co si vy myslíte...

Aidamos odpověděl -

Já bych to přivítal. Půl roku je málo, 8 měsíců divný, rok se mi zdá tak akorát. Mohlo by to vycházet vždy 1. ledna, a přestože se nedávno styl číslování změnil, tak bych to udělal s označením roku. Prostě by to bylo openSUSE 2013 a hotovo.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <img> <h2> <pre>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.