Změňte si RSS

Pokud používáte RSS čtečky změnte si linky, starý portál už vám nadále nebude nic ukazovat. Seznam nových linků máte v pravém menu úplně dole. Můžete tak odebírat novinky, články a návody, blogy uživatelů nebo si nechat zobrazovat jen obsah z hlavní strany (tedy vše krom novinek & blogů).

Když už jsem u blogů, přidal jsem blok se seznamem naposledy zapsaných příspěvků do blogu (vlevo, uplně dole). Pokud jste přihlášeni na našem portále můžete funkci blogování použít a podělit se o své zážitky.

Po pár dnech ruční práce se nám snad podařilo zautomatizovat blok akutality. Teď už nemusím novinky klepat ručně, ale hezky tam sami naskakují (skoro sami:). Přemýšleli jsme i o obarvení těch prostředních bloků, jsou nějaké návrhy na barvičky, nebo se vám takto líbí/nelíbí?

A opět si musím postěžovat na Amarok (musicbrainz stále nefungují). Po upgradu na 1.4.1-beta1 teď vypadá dost hnusně a nepřehledně. Okno, které dřív ukazovalo náhled alba, či texty písní je teď z nepochopitelného důvodu nad seznamem přehrávaných skladeb a navíc nejde ani upravit :/ Dokonce si na to [?:http://linux.wordpress.com/2006/06/25/disliking-new-amarok-layout/ nestěžuji sám] :)

Komentáře

rvojta odpověděl -

Proč není podobný druh informací na hlavní stránce? Předpokládám, že ty blogy nikdo nečte a za druhé, to je informace spojená s portálem a ne s tvoji osobou. Sem to nepatří ...

--

Robert Vojta