SUSE LINUX Professional 9.3 Live

Pokud chcete bohatý, spolehlivý a bezpečný operační systém, není lepší volba než právě SUSE LINUX Professional 9.3. Ten poskytuje vše potřebné pro zkušené linuxové uživatele i linuxové začátečníky. Live DVD můžete spustit ihned, bez jakékoliv modifikace pevného disku. To umožňuje uživatelům odzkoušet si a dozvědět se o funkcích a aplikacích tohoto nového systému, aniž by museli cokoliv instalovat. Kromě angličtiny, němčiny, španělštiny, italštiny, francouzštiny a holandštiny, podporuje Live DVD i další jazyky.

Jak na to?

  1. Stáhněte si a uložte ISO soubory (budete potřebovat zhruba 1,5 GB volného místa na disku): SL-9.3-LIVeDVD-i386-1.iso nebo SL-9.3-LIVeDVD-amd64-1.iso
  2. Použijte k vypálení jakýkoliv Vámi preferovaný vypalovací program a vypalte ISO na prázdné DVD.
  3. Vložte DVD do mechaniky a nastartujte počítač. Na rozdíl od systému instalovaného na pevný disk, Live verze vyžaduje dostatek paměti RAM, proto mějte nejméně 384 MB RAM pro hladký chod systému.
  4. SUSE LINUX Professional 9.3 nabootuje přímo z Live DVD bez modifikace vašeho pevného disku. Pokud stisknete F4, můžete si zvolit Váš jazyk (defaultně angličtina)
  5. Defaultní uživatelé jsou nazývaní "linux" a nemají žádné heslo. Vyberte si svůj oblíbený desktop a přihlašte se jako tento uživatel.
  6. Otestujte si svůj nový SUSE LINUX Professional 9.3 a vyzkoušejte multimédia, internet, e-mail ... Pokud si chcete svou práci uložit použijte externí usb disk
  7. Zaujal Vás nový SUSE LINUX? Pak neváhejte a objednejte si krabicovou verzi, ke které dostanete 90-ti denní instalační podporu prostřednictvím e-mailu a 60-ti denní technickou podporu kancelářského balík OpenOffice.org.

Komentáře

h.xman odpověděl -

zajimavy kratky navod - proto je mi lito tech prvnich dvou vet z perexu. to jsou typicke vychvalovaci blaboly z firemnich (reklamnich) prohlaseni - pokud to cte normalni clovek, okamzite to onalepkuje jako "neobjektivni", vypne mozek a jde jinam.

tento portal je novy a moc mu fandim aby se chytil - ale je podstatne, zda se mu podari vytvorit kolem sebe komunitu. a cim prilakat komunitu? objektivnimi informacemi. neni IMO lepsi zpusob jak odradit komunitu nez psat clanky, ktere smrdi firemni samochvalou (btw, nechapu, ze to nektere firmy jeste pisou, podle me si kazda firma ziska mnohem vic zakazniku zdravou strizlivosti nebo dokonce sebekritikou).

prosim neberte to osobne - ja verim, ze SUSE fandite - ja taky;-)

mirdoo odpověděl -

Suse 9.3 je fakt dobry :) takze pochvalim ho JA sam nie som zamestnanec NOVELU :))