Přeházené menu

Tak jsme trochu poupravili horní menu a bloky v levo, snad je to teď přehlednější a snadnější pro orientaci. Plánujeme ještě nějaké přesuny bloků, snad to bude přivítáno kladně. Pokud by se vám zdálo něco nepřehledné napište.

Rád bych též upozornil všechny neregistrované uživatele, aby nám neposílali své dotazy, tato služba je jen pro registrované, docela se v otázkách topíme:) Pro své dotazy využijte fórum, možná bychom pouvažovali o irc kanálu #susecz, pro rychlejší komunikaci, uvidíme.

Pokud jste nezaregistrovali v diskuzním fóru tak chodím hrát Enemy Territory pod přezdívkou Galenwin. Instalace byla triviální stačilo si jen stáhnout binárku pro Linux (já ji stáhl z torrentu) a spustit. Instalace proběhla bez problému, pro snadnější hledání serverů, ke kterým se připojit, jsem si doinstaloval xqf.

A nakonec si trhám vlasy, neustále mi nefunguje automatické doplňování názvů písniček a alb pomocí MusicBrainz. V SUSE LINUX 10.0 stačilo doinstalovat libtunepimp-mad a vše jelo, ale amarok v 10.1 je nějaký svéhlavý.

Komentáře

ludek.safar odpověděl -

Vlasy jste si trhal už v předchozím příspěvku, pevně doufám, že kvůli SUSE Linuxu nezůstanete bez vlasů :-)