Linux na procesorech IBM Power - seminář

Rádi bychom Vás pozvali na velice zajímavý seminář zabývající se linuxovými řešeními na procesorech IBM Power. Akce se koná 17. 10. a budou na ni přednášet přední světoví odborníci na danou problematiku, vstup na akci je zdarma a další informace naleznete v přiloženém letáku.

Autor: admin

Komentáře

Tom odpověděl -

ibm presadzuje linux, ale tento dokument od autora z ibm (IBM_USER) vytvoreny vo MS Worde?

Chapem, ze to pisal nejaky manager v bielej koseli, alebo jeho sekretarka, ale ako chcete presvedcit zakaznika, aby pozival linux, ked vy ho nepouzivate.

Chapem, ze tu ide viac menej o server, ale aspon by som si na firemny Thinkpad T41/42 k iTunesu, prehravacu dvd a kodekom nainstaloval open office (ak teda nevadi, ze je to od Sunu).

admin odpověděl -

JJ, mate pravdu, tento portal nebezi na SUSE LINUXu, holt nebyl cas sehnat hostingovou spolecnost, ktera by mela servery na SUSE LINUXu :-). Horsi by ale bylo, kdyby tento portal bezel na Win :-).

Dokument pozvanky na akci je opravdu sileny :-(((. V oznameni na oss.cz jsem pridal i PDF... (Ovsem netusim, jestli vypada tak, jak by vypadat mel, nebot k Windows ani k MS Office pristup nemam :o) ).

Hezky den,

Filip Molčan

-- mylinux.cz - o tučňáčích, ďáblících a lidech