1 příspěvek / 0 new
Poslední
Neznámý
Obrázek uživatele Neznámý
X800 GTO R430 A tiez velmi pomaly SUSE 9.3

Uz sa mi zunovalo Windows XP a vecne problemi snim tak som cital fora a presvedcili ma ze

dobrou nahradou je suse linux.Tak som si ho stiahol a bol som prekvapeny ake to bolo bezproblemove nainstalovat a pocas instalacia sa mi to zdalo uplne prefekne spoznal ze mam bluetoth wireles klavesnicu s mysou tlaciaren atd....Ale po instalacii som zas ostal prekvapeny ono mi to nejde !Respektive ide ale velmi pomaly nepozna grafiku nemam rozlisenie ani si ho neviem nastavit normalne lebo po teste mi stale halsi chybu xservera tlaciaren netlaci.Hmm tak to je naozaj velka vyzva ale uz to pomaly vzdavam :-(.

Moj comp ma config MB asus Nforce4 CPU Atlon 64 3000+ soket 939,!,5 Gb ram Kingston

Vga ATI Radeon X800 Gto 256 Mb,Sb Audigi 2 Platinum.Win Xp mi na vom slapalo ako dive ale bohuzial o SUSE to povedat nemozem aj ke ho mam na jednom starsom PC nainstalovane a tam je to uplne super.Tak som dufal ze to bude o.k. aj u mna ale vyzera to tak ako sa raz vijadril dokto ze linux je stale 2 kroky ze windowsom :-(.Ak by ste mi vedely poradit co a ako rad by som ostal pri suse lebo uzivatelsky ja dost priatelsky a tiez skoro vsetko ma co potrebujem samozrejme okrem moznosti hrat sa nove hry ale stym som sa uz vyrovnal.

Obrázek uživatele koty
Offline
Naposledy viděn: 15 let 9 měsíců zpět
Připojen: 19.04.2005 - 11:12
Na nastavení rozlišení

Na nastavení rozlišení použijte program SaX. Pokud to ani v něm nepůjde, budete potřebovat stáhnout a nainstalovat ovladače od společnosti ATI.

S tiskárnou vám asi nikdo neporadí, doku nenapíšete, co je to za tiskárnu :-)

Obrázek uživatele richie9
Offline
Naposledy viděn: 16 let 7 měsíců zpět
Připojen: 17.05.2006 - 06:24
X800 GTO

Dobry den ten neznami som bol ja uz som sa zaregistroval.Dakujem za rady ATI som rozchodil.Ale este stale mam problem s taciarnou Minolta PagePro 1350 W.A tiez mi nehraju MP3 ale zvuky mi funguju.A tiez mi nejdu videa.A tiz by som sa spytal na moznost harnia hier.Dakujem