2 příspěvky / 0 new
Poslední
Obrázek uživatele kikapu
Offline
Naposledy viděn: 7 let 3 měsíce zpět
Připojen: 10.01.2007 - 19:02
GeForce 7300GT-ovladače

kvůli špatné podpoře ATI jsem si chtěl zjednodušit život koupí karty od Nvidie a zatím se mi nedaří-protože ovladače z jádra nenabízely 3D akceleraci,nainstaloval jsem ovladače Nvidia a po restartu mě čekala už jen konzole... Protože jsem fakt znalostmi dost nízko,netuším,kde jsem udělal chybu-prosím o radu a ujištění,že tato karta má 3d podporu-podle výrobce jo,jen mě mate,že v nastavení nemám její možnost-před tím jsem měl ATI X300 a tam jsem možnost 3D měl (i když v praxi s neustálými problémy)

Obrázek uživatele honzaS
Offline
Naposledy viděn: 15 let 9 měsíců zpět
Připojen: 09.01.2007 - 15:20
A X server z terminálu

A X server z terminálu příkazem startx spustíte (případně jaké chybové hlášení se objeví)?
Podle jakého návodu jste postupoval?

http://www.suse.de/~sndirsch/nvidia-installer-HOWTO.html#1

honzaS

Obrázek uživatele kikapu
Offline
Naposledy viděn: 7 let 3 měsíce zpět
Připojen: 10.01.2007 - 19:02
nespustím,dokonce jsem

nespustím,dokonce jsem narazil i v Yastu-přihlásil jsem se jako root,jářku,změním ovladače na původní-a ono nic-když jsem chtěl otevřít položku "grafická karta,monitor" tak jen problikla obrazovka a nic-ostatní položky byly přístupné,při svých (ne)znalostech jsem holt přeinstaloval...Chybové hlášení si nepamatuju,problém jsem našel i v jiných fórech,ale buď nevyřešen,nebo popsán pro mne nesrozumitelně.Jisté je,že jsem stáhl nesprávné ovladače-a to jsem měl pocit,že jsem postupoval podle návodu právě na Suse howto.Stačil by mi ke štěstí podrobný návod,jak při spadlých xkách vrátit původní ovladače...