2 příspěvky / 0 new
Poslední
Obrázek uživatele Luke7
Offline
Naposledy viděn: 8 let 3 týdny zpět
Připojen: 27.06.2006 - 20:12
Mail na admina, možnosti v blogu

Asi sem slepý, ale nemůžu nikde najít mail a některého z adminů, kdykoliv je někde jméno, nedá se na něj kliknout (resp. dá, ale nemá to efekt :) )
No sháněl sem to, protože sem se zeptal, jestli by třeba nešlo povolit tag img do blogu. Zrovna sem chtěl přeložit návod na instalaci XGL aby si to mohl přečíst opravdu každý a nemuselo se to řešit pořád v diskusy, bylo by to přehlednější a tak, ale bohužel nemůžu použít ty screenshoty z originálního článku :(

Obrázek uživatele JirkaZ
Offline
Naposledy viděn: 1 rok 3 týdny zpět
Připojen: 17.10.2006 - 19:12
No,

"sem chtěl" a "diskusy" je skutečně nářez, ale budu věcný. Není lepší a hlavně rychlejší si založit blog jinde, kde obrázky nejsou problém, třeba něco jako tohle?

JirkaZ

Obrázek uživatele Luke7
Offline
Naposledy viděn: 8 let 3 týdny zpět
Připojen: 27.06.2006 - 20:12
No napsal jsem sem

No napsal jsem sem reakci...a někam zmizela :(
Takže ad 1. Nepučujte dysgrafikům a dyslektikům klávesnice, pak píšou jak píšou...
a ad 2. Mě nejde o blog, napsat redakční systém bych si snad ještě zvládl, jde mi o to, aby takovýto článek viděli lidé, kteří ho potřebují...a co si budeme nalhávat, návštěvnost tohoto portálu a mého potenciálního blogu je nesrovnatelná. Tím spíš když někdo bude hledat informace o suse, jistě nejprve půjde sem a až potom na nějaký ušmudlaný blog...

Luke7

Obrázek uživatele JirkaZ
Offline
Naposledy viděn: 1 rok 3 týdny zpět
Připojen: 17.10.2006 - 19:12
Pokud

jste skutečně dys..., pak se omlouvám (i když budu upřímný: myslím si, že řada lidí dnes takto vysvětluje zcela jiné příčiny, neberte to osobně).

K napsané reakci: ano, taky se mi nedávno stalo, že mnou napsaná reakce na jiný příspěvek zmizela - moc to nechápu...

K tomu blogu: klidně to přece můžete udělat tak, že sem (tedy do místního blogu) dáte odkaz jinam, že... No a na tom "jinam" si můžete dělat úplně co chcete... Není to lepší?

JirkaZ

Obrázek uživatele Luke7
Offline
Naposledy viděn: 8 let 3 týdny zpět
Připojen: 27.06.2006 - 20:12
Můj názor je takový, že

Můj názor je takový, že každé další kliknutí odradí polovinu čtenářů...příklad: něco hledáte, zadáte to do googlu, kliknete na první odkaz a tam je napsáno, pokud hledáte toto, klikněte sem, tam se situace opakuje...kolikrát to vydržíte, než se vrátíte do googlu a zkusíte to jinak???
Navíc sem si myslel, že když už sem páni admini dali blog, bylo by dobré ho využívat i jinak než do něj napsat link na vlastní článek. Spíš sem zde ale čekal reakci někoho kdo aspoň řekne důvod, proč to s těmi obrázky nejde...

Luke7

Obrázek uživatele jiri.vetvicka
Offline
Naposledy viděn: 6 měsíců 3 týdny zpět
Připojen: 21.03.2005 - 15:38
Re: img

Huh taky bych mohl nekdy cist ty prispevky k webovym strankam ;) To ze nemuzete klikat a obtezovat maily chudaky zaneprazdnene osoby je myslim celkem jasne (to muzou jen redaktori ;) ale pro jistotu dopisu svuj mail do kontaktu:) jinak jsem k dostani na irc, dal bych vam i svy icq pod podminkou, ze opravdu ale opravdu nebudete chtit radit s necim co vam nefunguje v SUSE ;)

Ted pujdu prozkoumat, jestli se da tag img priradit registrovanym uzivatelum, od noveho roku to ale urcite pujde, jelikoz budete moci tvorit obsah primo na hlavni stranku a tento obsah pak projde jen kontrolou;)

Close the world, open the next.

Obrázek uživatele Aamir
Offline
Naposledy viděn: 4 roky 1 týden zpět
Připojen: 12.12.2014 - 13:55
This is very nice post thanks

This is very nice post thanks a lot...!!!

Johni